סוגי טיפולים

טיפולי אקנה בBBL

אקנה הוא מצב עור שכיח אשר משפיע על רבים מאתנו ללא קשר למין או גיל. אקנה מופיע לעיתים במהלך גיל ההתבגרות עקב שינויים הורמונליים. עם זאת אקנה יכול להופיע בכל גיל, ועשוי להיגרם מגורמים רבים כמו: חוסר איזון הורמונלי, תזונה, מתח ותשישות, גנטיקה, תרופות ועוד. אחד הגורמים העיקריים לאקנה הוא ייצור שומן מוגבר בבלוטות החלב, מה שמוביל לסתימת יתר של הנקבוביות עם חיידקים ודלקות.

כיום ישנם סוגי טיפולים שונים לאקנה ומהמובילים הוא טיפול באקנה באמצע Broad Band Light) :BBL). טיפול מבטיח למי שמחפש פתרון לא פולשני. טיפול ב- BBL עושה שימוש בפולסים עזים של אור כדי למקד את החיידקים האחראים לאקנה ולהפחית את הדלקת והאדמומיות באזורים הפגועים.

במהלך הטיפול, מונח על פני עור המטופל מכשיר הפולט את אור ה-BBL, המספק סדרה של פולסים קצרים ומבוקרים של אנרגיית אור. האור חודר לעור, מכוון לחיידקים האחראים לאקנה ובמקביל ממריץ את ייצור הקולגן, שעוזר להפחית צלקות. הטיפול אינו כואב ואינו מצריך זמן מנוחה, מה שמאפשר למטופלים לחזור באופן מיידי לפעילותם היומיומית.

טיפול ב-BBL הוכח כטיפול יעיל למגוון רחב של סוגי אקנה, כולל אקנה וולגריס קל עד בינוני, אקנה צ’יסטיק ואקנה הורמונלי. הטיפול גם עוזר להפחית את המראה של צלקות אקנה, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מי שסובל מצלקות. חשוב לדעת, שהמטופלים בBBL צריכים להימנע מחשיפה לשמש לפני ואחרי הטיפול כדי להפחית את הסיכון לנזק לעור.

לסיכום, טיפול ב-BBL הוא אפשרות טיפול לא פולשנית מבטיחה עבור אנשים הסובלים מאקנה וצלקות אקנה. עם יכולתו לכוון לחיידקים הגורמים לאקנה ולעורר ייצור קולגן, טיפול ב- BBL יכול לעזור למטופלים שלנו להגיע לעור צלול, חלק וזוהר יותר.

אז אם גם אתם רוצים לטפל באקנה- ולהגיע לתוצאות מדהימות,

טיפולי MoXi
שיוף תיקוני פיגמנטציה ואיכות העור.

פיגמנטציה היא בעיה אשר מטרידה נשים וגם גברים- כתמים אשר מופיעים באזור הפנים ונגרמים בגילאים המבוגרים יותר בשל חשיפה לא מבוקרת לשמש. החדשות הטובות -יש טיפולים שיכולים להעלים את הכתמים ולשפר את איכות העור. הכירו את הטיפול שלא ידרוש מכם להיות מושבתים ולבנות ממראה עור חלק ונעים- טיפולי MOXI.

טיפולי MOXI, הם בעצם טיפול באמצעות שיוף, הידוע גם בשם מיקרו-דרמה. טיפול MOXI הוא טיפול קוסמטי לא פולשני שיכול לשפר פלאים את הפיגמנטציה ואיכות העור. הטיפול כולל שימוש במכשיר להסרת השכבה החיצונית ביותר של תאי עור מתים ולחשוף עור חלק, בהיר יותר ואחיד יותר. באמצעות הסרת תאי העור המתים, פעולת השיוף יכולה לעזור גם בהפחתת מראה הקמטים וצלקות אקנה.

MOXI הוא טיפול בטוח ויעיל שאינו דורש מהמטופל ימי מנוחה, מה שהופך אותו לבחירה מוצלחת מטופלים המחפשים דרך מהירה וקלה לשיפר את מראה העור שלהם. ניתן לבצע את הטיפול בכל סוגי העור והוא מתאים לבעלי בעיות פיגמנטציה או אקנה קל. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי בעיות עור קשות יותר, עשויות לדרוש טיפול אינטנסיבי יותר.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מיידיות, לשפר את איכות העור ולהיפרד מהפיגמנטציה,

טיפולי פיגמנטציה בBBL

כיום בעיות פיגמנטציה כמו כתמי שמש, כתמי גיל ואפילו נמשים מטרידות נשים וגברים. מבין מגוון הטיפולים הקיימים כיום לבעיות הפיגמנטציה, הטיפול באמצעות BLL, הפך לטיפול מבוקש מהסיבה שהוא אינו פולשני, אינו דורש השבתה מלאה ומביא לתוצאות מדהימות.

טיפול BroadBand Light) BBL) הוא טיפול יעיל לבעיות פיגמנטציה כגון כתמי שמש, כתמי גיל ונמשים. אשר עושה שימוש בפולסים עזים של אור כדי למקד את המלנין בעור, לשבור את הפיגמנטציה ולהפחית את המראה שלה.

הטיפול בBLL אינו פולשני ואינו דורש השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה למטופלים בעלי לוחות זמנים עמוסים. הטיפול ב- BBL בטוח לכל סוגי העור וניתן להתאים אותו לבעיות עור אינדיבידואליות. הטיפול יכול גם לעורר את ייצור הקולגן, לעזור לשפר את מרקם העור הכללי ולהפחית את הופעת הקמטים והקמטוטים.

במהלך הטיפול נעשה שימוש במכשיר ידני, על מנת להעביר פולסים של אור, בצורה מדויקת לאזורים הפגועים. מטופלים עשויים לחוות אי נוחות קלה, אך ניתן לטפל בה בהרדמה מקומית במידת הצורך.

ניתן לראות תוצאות בדרך כלל לאחר מפגש אחד עד שלושה, תלוי בחומרת הפיגמנטציה. חשוב לדעת, שהמטופלים בBBL צריכים להימנע מחשיפה לשמש לפני ואחרי הטיפול כדי להפחית את הסיכון לנזק לעור.

לסיכום, טיפול ב-BBL הוא אפשרות טיפול לא פולשנית מבטיחה עבור אנשים המתמודדים עם פיגנמנטציה, אשר הביא עד היום לתוצאות מדהימות, עור חלק יותר ולקוחות מרוצים.

אז אם גם אתם רוצים לראות תוצאות מיידיות ולהיפרד מהפיגמנטציה ,

טיפולי מיצוק ומתיחת פנים ב-Ultraformer

עם הטכנולוגיות המתקדמות בשנים האחרונות, אחת ההפתעות המדהימות היא שאפשר לטפל ולמצק את עור הפנים ואף לבצע מתיחת פנים- ללא ניתוח, עם תוצאות מדהימות. הכירו את שיטת האולטרה פורמר למיצוק עור הפנים ומתיחת הפנים.

Ultraformer היא שיטת טיפול קוסמטית לא פולשנית, העושה שימוש באולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה (HIFU) כדי להרים ולמצק את העור, וכתוצאה מכך מביאה למראה מוצק וצעיר יותר. ניתן להשתמש בטיפול על הפנים, הצוואר והגוף, מה שהופך אותה לאופציה רב-תכליתית עבור מטופלים המחפשים מתיחת פנים לא כירורגית.

במהלך הטיפול נעשה שימוש במכשיר ידני, על מנת לספק אנרגיה מדויקת לאזורי היעד, להמריץ את ייצור הקולגן ולהדק את העור. הטיפול אינו כואב באופן יחסי וחשוב מזה, אינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים.

בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם לסוג העור ולמטרות הטיפול. המטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

לסיכום, שיטת הטיפול Ultraformer היא חלופה בטוחה ויעילה למתיחת פנים כירורגית, עם סיכון מינימלי לסיבוכים או תופעות לוואי. אם אתם מחפשים להשיג מראה מוצק וצעיר יותר מבלי לעבור ניתוח או השבתה- זו השיטה המנצחת.

אז אם גם אתם רוצים מראה עור פנים מתוח וצעיר יותר,

המסת שומן בסנטר ב ultraformer3

עושים סוף לסנטר הכפול! הוא מנפח את הפנים, גורם למראה מבוגר ולעתים גם מסכן את הבריאות. עשרות אלפי ישראלים סובלים מסנטר כפול, אבל שיטת Ultraformer 3 מבטיחה להעלים אותו.

המסת הסנטר הוא טיפול קוסמטי לא פולשני. באמצעות אולטרסאונד ממוקד בעוצמה גבוהה (HIFU) ניתן להפחית שומן ולייצר קו מתאר לסנטר וקו הלסת. Ultraformer3 הוא מכשיר חדיש המשתמש בטכנולוגיית HIFU כדי למקד ולהשמיד תאי שומן מתחת לעור, וכתוצאה מכך הסנטר דק ומוגדר יותר.

במהלך הטיפול נעשה שימוש במכשיר ידני, על מנת לספק אנרגיה מדויקת לאזורי היעד, מה שגורם לתאי השומן להתחמם ולאחר מכן הם נמסים. הטיפול אינו כואב יחסית ואינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם לשומן הסנטר ולמטרותיו של המטופל. חשוב לדעת כי מטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

לסיכום, המסת סנטר עם Ultraformer3 היא אלטרנטיבה בטוחה ויעילה להליכים פולשניים כגון שאיבת שומן או השתלת סנטר, עם סיכון מינימלי לסיבוכים או תופעות לוואי.

אז אם גם אתם רוצים להפטר מהסנטר הכפול-

טיפולי ביורוויליטציה ,החדרת חומרים פעילים לשיפור לחות העור ועלית קימטוטים.

מי לא רוצה היום להיות בעל מראה עור צעיר וחלק יותר? הכירו את הטיפול שיגשים לכם את החלום, ללא ניתוח: ביורוויליטציה, טיפול קוסמטי לא פולשני הכולל החדרת חומרים פעילים לשיפור הלחות בעור והגברת ייצור הקולגן, וכתוצאה מכך עור חלק וצעיר יותר למראה.

הטיפול משמש בדרך כלל על הפנים, הצוואר והידיים, כאשר העור נוטה ליובש וקמטים. במהלך הטיפול מבוצעות סדרה של הזרקות קטנות לעור, המספקות תערובת מותאמת אישית של חומצה היאלורונית, חומצות אמינו וחומרים פעילים נוספים. חומרים אלו פועלים ללחות ולהזנת העור, משפרים את המרקם שלו ומפחיתים את מראה הקמטים והקמטוטים.

ביורוויטליזציה, היא אופציה בטוחה ויעילה עבור מטופלים המחפשים לשפר את האיכות הכוללת של העור שלהם מבלי לעבור ניתוח או השבתה. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם לסוג העור, מצב העור ומטרת הטיפול.

חשוב לדעת כי הטיפול אינו כואב יחסית ואינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים. כמו כן, מטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

לסיכום, הטיפול בביורוויליטציה, הוכיח את עצמו כטיפול אפקטיבי ויעיל והכי חשוב, אינו מצריך התערבות כירורגית.

אז אם גם אתם רוצים מראה עור פנים חלק וצעיר יותר,

טיפולי fractura ,שיפור טקסטורה ועלמת צלקות פוסט אקנתיות.

רוצים להעלים את צלקות הפוסט- אקנה? הכירו את הטיפול הקוסמטי שיביא לתוצאות מיידיות ויותר חשוב מזה- שיפור המצב רוח!

טיפולי fractura הם הליך קוסמטי לא פולשני המשתמש בלייזר חלקי כדי לשפר את מרקם העור ולהעלים צלקות פוסט-אקנתיות. הלייזר פועל על ידי יצירת מיקרו-פציעות זעירות בעור, מה שממריץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף ומקדם את ייצור הקולגן. הטיפול משמש בדרך כלל על הפנים, הצוואר והידיים, בעיקר לצלקות ומרקם לא אחיד של העור.

טיפולי fractura הם אופציה בטוחה ויעילה למי שמחפש לשפר את איכות העור הכוללת מבלי לעבור ניתוח או השבתה. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם למצב העור ולמטרות הטיפול.

חשוב לדעת כי הטיפול אינו כואב יחסית ואינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים. כמו כן, מטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

*חשוב להימנע מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה לאחר הטיפול להגנה על העור.

לסיכום, הטיפול ב- Fractura, הוכיח את עצמו כטיפול אפקטיבי ויעיל והכי חשוב, אינו מצריך התערבות כירורגית.

אז אם גם אתם רוצים להפטר מצלקות הפוסט אקנה-

טיפולי פרקטורה למתיחת עור הפנים

תמיד חלמתם על מראה עור פנים מתוח וצעיר? הכירו את הטיפול הקוסמטי שיביא לתוצאות מיידיות ללא ניתוח!

טיפולי fractura הם הליך קוסמטי לא פולשני המשתמש בלייזר חלקי כדי לשפר את מרקם העור ולהעלים צלקות פוסט-אקנתיות. הלייזר פועל על ידי יצירת מיקרו-פציעות זעירות בעור, מה שממריץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. לטובת מתיחת עור הפנים, במהלך הטיפול מוחדרים גלי הרדיו לעור היוצרים חימום מבוקר, דבר הגורם לייצור מוגבר של הקולגן והאלסטין. התוצאה המתקבלת הינה של עור מתוח יותר, רענן וצעיר יותר.

באמצעות מכשיר ה fractura נועד לתקן את כל אותם פגמים קטנים שבעור הפנים. הטיפול מחיש תהליכים טבעיים בעור של התחדשות והתחלפות תאים, כך שהעור הבריא עצמו משמש כמקור ריפוי טבעי ומזרז את התהליך.

טיפולי fractura הם אופציה בטוחה ויעילה למי שמחפש מראה עור פנים מתוח חלק וצעיר יותר, מבלי לעבור ניתוח או השבתה. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם למצב העור ולמטרות הטיפול.

חשוב לדעת כי הטיפול אינו כואב יחסית ואינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים. כמו כן, מטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

*חשוב להימנע מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה לאחר הטיפול להגנה על העור.

לסיכום, הטיפול ב- Fractura, הוכיח את עצמו כטיפול אפקטיבי ויעיל למראה עור פנים צעיר ומתוח והכי חשוב, אינו מצריך התערבות כירורגית.

אז אם גם אתם רוצים מראה עור צעיר יותר-

טיפול forma למיצוק העור הפנים ושיפור תיפקוד התאים.

רוצים להגיע לעור פנים מוצק יותר וצעיר יותר? חייבים לשפר את תפקוד התאים בעור הפנים? הכירו את טיפול הforma באמצעותו תקבלו לתוצאות מדהימות ללא ניתוח!

טיפול פורמה הוא הליך קוסמטי לא פולשני המשתמש באנרגית גלי רדיו במטרה לשפר את מוצקות העור ותפקוד התאים. הטיפול פועל על ידי חימום רקמת העור, מה שממריץ את ייצור הקולגן ומקדם את התחדשות התאים. הטיפול משמש בדרך כלל על הפנים והצוואר, בעיקר לעור נפול ורפוי. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות לאחר מפגש אחד עד שלושה, בהתאם למצב העור ומטרת הטיפול.

חשוב לדעת כי טיפול הפורמה הוא אופציה בטוחה ויעילה למי שמחפש לשפר את איכות העור הכוללת מבלי לעבור ניתוח או השבתה. הטיפול אינו כואב יחסית ואינו דורש זמן השבתה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה לבעלי לוחות זמנים עמוסים. כמו כן, מטופלים עשויים לחוות אודם קל או נפיחות קלה לאחר הטיפול, אך זה אמור להיעלם תוך מספר שעות.

*חשוב להימנע מחשיפה לשמש ולהשתמש בקרם הגנה לאחר הטיפול להגנה על העור.

לסיכום, טיפול הפורמה, הוכיח את עצמו כטיפול אפקטיבי ויעיל למיצוק עור הפנים ושיפור תפקוד התאים, והכי חשוב, אינו מצריך התערבות כירורגית.

אז אם גם אתם רוצים מראה עור פנים מוצק ולשפר את תפקוד התאים-